مشاوره و پشتیبانی

مشاوره و پشتیبانی: با توجه به وضعیت کنونی گیاهان دارویی در ایران، دوستان و علاقمندان به گیاهان دارویی از سراسر کشور تماس گرفته و در مورد نحوه کشت و کار و شرایط بازار گیاهان دارویی از ما سوال میپرسند. سوالات بسیار زیادی که هر کدام توضیحات مفصل برای خود دارد. گاها توان پاسخگویی به این سوالات از عهده ما خارج می باشد.

به این منظور و برای رفع مشکل پیشنهادات زیر را ارائه میدهیم.

  • روش اول: برای آگاهی از شرایط کشت و کار و وضعیت بازار گیاهان دارویی در ایران، مقالات بسیاری نوشته ایم که شما عزیزان میتوانید با مطالعه هر کدام از آنها برای سوالات خود جواب های منطقی و درستی پیدا کنید. این مقالات در تمام زمینه های گیاهان دارویی اعم از کشت بذر تا کشت نشا در مزرعه و همچنین شرایط داشت و نگهداری از مزرعه، خشک کردن و فروش محصولات می باشد. در مورد نحوه بسته بندی و انتخاب بهترین گیاه از نظر اقتصادی نیز مقالات مفصل و کاملی در سایت های زیر گذاشته شده است که میتوانید آنها را مطالعه کنید.
  • سایتهای علمی و فروش آنلاین هربال مارکت

  • سایت دانشنامه گیاهان دارویی هربال مارکت
  • سایت فروش آنلاین هربی کالا
  • سایت بانک بذر هربال مارکت
  • آدرس و لینک کانال هربال مارکت

  • روش دوم مشاوره غیر رایگان می باشد. در این روش شما میتوانید با پرداخت مبلغ ناچیزی جواب تمام سوالات خود را از ما بشنوید. هزینه هر دقیقه مشاوره تلفنی ۳۰۰۰ تومن می باشد. میتوانید با واریز مبلغ مورد نظر به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۱۹۸۹۲۷۸۴ بنام مهدی قنبری بانک ملی از مشاوره های پولی هربال مارکت استفاده کنید.
  • روش سوم مشاوره رایگان برای مشتریان هربال مارکت می باشد. ما در مجموعه هربال مارکت برای تمام مشتریان خود اعم از مشتری بذر و مشتری نشا یا گیاهان دارویی، مشاوره رایگان میدهیم. البته مشاوره اندازه مشخصی داشته و لازم نیست به هر میزانی که مشتری میخواهد ما وقت در اختیار ایشان قرار دهیم. سطح زیر کشت و میزان خرید مشتری نعیین کننده اندازه مشاوره می باشد.
  • مشاوره حضوری: روش دیگر مشاوره، روش حضوری می باشد. بدین صورت که شخص مشاوره گیرنده برای دیافت مشاوره و طرح سوالات خود به محل دفتر هربال مارکت آمده و در ازای پرداخت ساعتی ۱۰۰ هزار تومن از مشاوره گروه هربال مارکت بهرمند میگردد. این مشاوره به هماهنگی قبلی پذیرفته میشود.
  • روش پنجم: روش دیگر و تاحدودی ارزانتر استفاده از مشاوره، خرید کتاب کار کشت و کار گیاهان دارویی می باشد که هنوز در دست تالیف می باشد و انشالله به زودی برای فروش آماده میگردد.

نکته مهم: اغلب افرادی که با ما تماس میگیرند انتظار دارند که ما با حوصله و صبر فراوان به تمام سوالات آنها جواب دهیم. در صورتی که ما هیچ وقت چنین فرصتی را نداشته و نخواهیم داشت. بنابراین بنده از تمام دوستان تقاضا دارم این موضوع را درک کرده و نسبت به دریافت مشاوره های غیر رایگان اقدام کنند. مطمئنا ما برای بدست آوردن اطلاعاتی که شما نیاز دارید زمان و هزینه صرف کرده ایم، بنابراین تقاضا دارم نسبت به در اختیار قرار گرفتن آن همکاری های لازم را داشته باشید.

 

 
درباره مدیریت سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *