سایت هربی کالا

سایت هربی کالا، محلی برای فروش برخی محصولات ما می باشد. فعالیت عمده مجموعه هربال مارکت، فروش عمده محصولات گیاهان دارویی می باشد. ولی از آنجایی که مشتریان خرده خرید نیز با ما در ارتباط هستند برای تامین نیاز بذور در اندازه های کم، سایت هربی کالا را راه اندازی کردیم تا از این طریق مشتریان بتوانند بذور مورد نیاز خود را به صورت آنلاین و اینترنتی خریداری کنند.

ویژگی های هربی کالا

هربی کالا یک سایت فروشگاهی می باشد و ما در آنجا تمام بذور گیاهان دارویی را به صورت گرمی و پاکتی بفروش می رسانیم. هر محصول برای آشنایی مشتری، دارای تصویری از بذر و توضیحات مفصل می باشد. همچنین ما برای اینکه بتوانیم اطلاعات کاملی از بذر را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم با طراحی یک جدول کامل، تمام خصوصیات مورد نیاز را برای استفاده مشتری در آن آورده ایم. این جدول به شما میگوید که به چه مقدار از بذر نیاز دارید.

 

هربی کالا در نوع خود اولین سایت تخصصی بذور گیاهان دارویی در ایران می باشد که بدین گونه با جزئیات کامل بذور را دسته بندی کرده و تمام مشخصات آنها را به صورت اختصاصی برای هر بذری آورده است. هربی کالا در سطح بسیار بالایی از اطلاعات علمی قرار دارد. برای آشنایی بیشتر شما را دعوت میکنم از سایت فروشگاهی بذور گیاهان دارویی هربی کالا دیدن فرمایید.