گیاهان دارویی فراتر از هر زمینه ی کشاورزی دارای گستردگی بالایی می باشد. تنوع گونه های گیاهی وحشی باعث شده است که دانشمندان بیش از پیش با رغبت بیشتری قدم در راه تحقیقات می گذارند. ما نیز مدت هشت سال است که در زمینه کشت و کار گیاهان دارویی فعالیت میکنیم. بیشتر فعالیت من و همکارانم تولید و بسته بندی و طب سنتی می باشد. بدین گونه که محصول تولیدی خود را به صورت بسته بندی در اختیار مشتریان قرار میدهیم. مشکلات زیادی برایمان پیش امده است و نوسانات تولید و قیمت مانع از برنامه ریزی و تصمیم گیری در این حوزه میشود. بخش دیگری از فعالیت ما در زمینه فروش سایر مشتقات گیاهان دارویی و طب سنتی می باشد در این وبگاه هدف ما...

  • تولید بذور کشاورزی گیاهان دارویی
  • بهترین پشتیبانی مشتریان و تهیه طرح توجیهی در زمینه کشت و کار گیاهان دارویی
  • ارائه اطلاعات با پایه و اساس علمی در زمینه گیاهان دارویی
  • معرفی محصولات تازه و بررسی دقیق علمی مشخصات بذر گیاهان دارویی
  • معرفی بذور جدید
  • فروش بذور داخلی و خارجی
  • و برخی فعالیت های دیگر در حوزه گیاهان دارویی

تیم ما

ما در حوزه فعالیت خود از افراد متنوعی بهرمند می شویم. تولید بذور گیاهان دارویی اصلی ترین فعالیت ما در حوزه گیاهان دارویی می باشد. من، مهدی قنبری دارای درجه کارشناسی ارشد در رشته گیاهان دارویی می باشم. هم اکنون حدود سه هکتار گیاه دارویی زیر کشت داریم. با کشاورزان زیادی در ارتباط هستیم و فعالیت های متفاوت و مشترک زیادی باهم در حوزه تولید بذر و گیاهان دارویی داریم به گونه ای که اغلب نیاز خود را از طریق سفارش کشت و تولید فراهم میکنیم.

محل فعالیت

دفتر مرکزی ما تهران میباشد. فروشگاه هربی کالا با برند هربال مارکت که در ایران ما را با همین برند شناخته میشود، شاپ استور دراگی برای خرید بذور گیاهان دارویی می باشد.

 

برای ارتباط با ما (بانک بذر گیاهان دارویی هربال مارکت) میتوانید از راه های زیر اقدام کنید:

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان شریعتی، سه راه طالقانی، خیابان خواجه نصیر طوسی، ساختمان شادی، پلاک 219 طبقه 5 واحد 9